Kontaktinė informacija

Pirmoji įmonių grupės kompanija įkurta dar 1996 m. balandžio 23 d. Šiuo metu grupei priklauso 9 įmonės: UAB „BJK“, UAB „Vertus“, UAB „Sartė“, UAB „National Golf Resort“ ir t.t.

icon_widget_image P - K 8:00 - 17:00, Pn 8:00 -15:00, Š - S - NEDIRBAME icon_widget_image Naujoji Uosto g. 11-13, Klaipėda 92121 icon_widget_image +370 46 311 701 icon_widget_image info@kleta.lt

Mega Plaza

Naujas prekybos centras Mega Plaza savo lankytojams duris atvėrė jau 2003 metų lapkričio mėn. 21 dieną ir jau netrukus tapo stipriu senamiesčio prekybos traukos centru. 

Projekto Informacija

ADRESAS: H. MANTO G. 21, KLAIPĖDA

Statybos / renovacijos metai: 1864 / 2003

PLOTAS: ~ 5.800 M²

Paskirtis: prekybos

Mega Plaza

2002 metais Kletos grupės bendrovė UAB „Kletos prekyba“ ėmėsi rekonstruoti pastatą, esantį Herkaus Manto g. 21. Šiuo projektu buvo siekiama pagyvinti Klaipėdos miesto senamiestį ir įkurti uostamiesčio gyventojų poreikius atitinkantį modernų prekybos centrą. Naujo prekybos centro įkūrimui buvo pasirinktas senamiesčio dvasia alsuojantis pastatas, beje, vienas iš tų, kurie buvo skirti Klaipėdos miesto vargšams ir beturčiams remti. Jo statybai 1864 metais panaudotos miesto rėmėjo J.L.Vynerio palikimo lėšos. Pastate buvo įkurta J.L. Vynerio vardu pavadinta mergaičių prieglauda – mokykla.

Įgyvendindama šį projektą, UAB „Kletos prekyba“ siekė sukurti modernų, patrauklų prekybos centrą, kuris tuo pačiu išlaikytų ir stiprintų vientisą senamiesčio stilių. Todėl buvo išsaugotas į Herkaus Manto gatvę atsiveriantis, didelę kultūrinę vertę turintis pastato fasadas, būdingas XIX amžiaus Klaipėdos miesto prieglaudų ir ligoninių pastatų architektūrai. Siekiant suderinti atskirų šimtmečių architektūros detales, išlikęs buvusio dviaukščio raudonų plytų namo fasadas buvo paryškintas rizalitu su trikampiu frontonu bei moderniomis paradinėmis durimis.

Rekonstruojant senąjį pastatą ir kuriant naują prekybos vietą, turėjusią pritraukti pirkėjų srautus, buvo numatyta ir automobilių parkavimo vietų stoka. Problemą UAB „Kletos prekyba“ išsprendė pirmoji mieste įrengusi požeminę automobilių stovėjimo aikštelę su 48 vietomis automobiliams.

Per itin trumpą laiką sėkmingai įgyvendintas UAB „Kletos prekyba“ projektas liudija apie operatyvų, kokybišką ir spartų įmonės darbą bei teisingus užsibrėžtus tikslus. Prekybos centras Mega plaza – tai antrasis stambus ir didžiulį pasisekimą pelnęs Kletos Grupės projektas.