Kontaktinė informacija

Pirmoji įmonių grupės kompanija įkurta dar 1996 m. balandžio 23 d. Šiuo metu grupei priklauso 9 įmonės: UAB „BJK“, UAB „Vertus“, UAB „Sartė“, UAB „National Golf Resort“ ir t.t.

icon_widget_image P - K 8:00 - 17:00, Pn 8:00 -15:00, Š - S - NEDIRBAME icon_widget_image Naujoji Uosto g. 11-13, Klaipėda 92121 icon_widget_image +370 46 311 701 icon_widget_image info@kleta.lt

Gyvenamųjų namų kvartalas „FAUSTA“

„Fausta“ – naujas daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalas Palangoje. Daugiabučiai gyvenamieji namai įsikūrę ramioje vietoje, apsupti žalumos ir jaukios kaimynystės.

Projekto Informacija

Adresas: Medvalakio g. 12/12A, Palanga

Statybos metai: 2015

Butų skaičius: 150

Vystytojas: UAB “Vertus”

Paskirtis: gyvenamoji (butai)

Svetainė: www.faustapalanga.lt

Gyvenamųjų namų kvartalas „FAUSTA“

„Fausta“ – naujas daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalas Palangoje. Daugiabučiai gyvenamieji namai įsikūrę ramioje vietoje, apsupti žalumos ir jaukios kaimynystės. Iki jūros tik 5 minutės dviračiu arba 20 minučių pėsčiomis: Bangų-Vytauto-Žvejų gatvėmis kelias veda tiesiai prie Palangos gelbėjimo stoties. Aplink kvartalą „Fausta“ daug medžių ir žalumos. Visai šalia už 300 metrų geriausias Palangoje medicinos centras. Netoliese darželis, mokykla, parduotuvės, vaikų žaidimo aikštelės.

Daugiabučius gyvenamuosius namus sudaro du penkių aukštų namai adresais Medvalakio g. 12 ir Medvalakio g. 12A, Palanga. Kiekviename name yra po 75 butus, didelis pasirinkimas 1, 2 ir 3 kambarių butų, kai kurie pirmų aukštų butai turės lauko terasas ir išėjimus į jas tiesiai iš butų, kitų aukštų butai turi lodžijas/balkonus. „Faustos“ teritorija apželdinta ir pilnai sutvarkyta. Daugiabučių namų teritorijoje pastatyta vaikų žaidimo aikštelė.

Po „Faustos“ namais yra įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, iš kurios namuose įrengtais liftais galima pakilti į bet kuriuos namų aukštus. Vidiniame kieme taip pat yra įrengta didelė antžeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Šio projekto namų teritorija yra aptverta ir turi automatinius vartus įvažiavimui į „Faustos“ teritoriją.

Žemės sklypas – privati nuosavybė, priklausanti daugiabučių namų bendrasavininkams.

Nuoroda į svetainę: www.faustapalanga.lt